Společnost

 

Cestovní agentura Italia

Cestovní agentura Italia v.o.s. byla založena za účelem poskytování kvalitních cestovních služeb výhradně pro oblast Itálie. Specializace na tento jediný region je zcela záměrná. Naším cílem není prodej ubytování v několika desítkách zemí, ale specializace na jednu konkrétní oblast, kterou dobře známe. Naším hlavním prostředkem prodeje je bezesporu internet. Dnešní technicky založená doba umožňuje rychlou a pohodlnou komunikaci právě prostřednictvím internetu.  Zákazník nemusí docházet na kamennou pobočku či posílat dokumentaci poštou a ztrácet tak drahocenný čas.
Za naše hlavní motto považujeme osobní přístup k zákazníkovi. Nechceme být jen prodejci, ale partner pro Vaši dovolenou. Z tohoto důvodu jsme Vám kdykoliv k dispozici, pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Mnoho z Vás bude pravděpodobně zvyklých na to, že cestovní agentura pouze přeprodává  zájezdy jiných cestovních kanceláří. V našem případě tomu však tak není, naše agentura nepřeprodává zájezdy žádných cestovních kanceláří. Celá naše nabídka čítá pouze možnosti ubytování na základě osobních kontaktů přímo s italskými partnery.

Může cestovní agentura sama prodávat cestovní služby?
Mnohé z vás se jistě bude zajímat, jakto že cestovní agentura nabízí ubytování přímo a nikoliv nepřeprodává pouze zájezdy jiných cestovních kanceláří?
Dle zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu, může cestovní agentura prodávat jednotlivé služby cestovního ruchu, jako je ubytování, doprava, pojištění atd. CA však nesmí prodávat zájezdy, tj. kombinaci dvou služeb za souhrnou cenu.
Naše společnost funguje právě na základě tohoto zákona, protože prodáváme pouze jednotlivé služby cestovního ruchu. Pokud nabízíme do některých destinací i autobusovou dopravu, jedná se pouze o zprostředkování služby. Zákazníkovi tak za službu ručí přímo dopravce.

Bude nám velkým potěšením, pokud využijete našich služeb.  

David Rajmont
majitel