Apartmány Tre

Letní dovolená u moře Itálie > Bibione
Bez fotogalerie
Apartmány Tre
Apartmánový dům nedaleko centra Bibione. Klidná oblast 300 metrů od moře. Maximální obsazenost 8 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Plážovy servis
TV-SAT
Zvířata povolena

Cena od: 7 250 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Apartmánový dům s výtahem nacházející se v klidné oblasti Bibione Spiaggia nedaleko centra města a zhruba 300 metrů pláže. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo. Spaghetti party – každý týden konající se slavnost se spoustou jídla, pití, hudby, animace pro děti a spoustou dalšího. Koná se zpravidla od půlky května do půlky září každý týden a je zcela zdarma pro všechny obyvatele apartmánu.

Ubytování:

Bilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa. Vybavení: televize, mikrovlnná trouba, lednice. Maximální obsazenost 5 osob.

Trilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa. Vybavení: televize, mikrovlnná trouba, lednice. Maximální obsazenost 6 osob.

Quadrilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa. Vybavení: televize, mikrovlnná trouba, lednice. Maximální obsazenost 8 osob.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 17:00 do 20:00
Odjezd: do 9:00

Ceník pro rok 2014