Rezidence Borgo Mondragon

Dovolená u jezera Itálie > Lago di Garda
11 fotografií
Rezidence Borgo Mondragon
Unikátní rezidence, jejíž historie sahá až do 14. století, leží nedaleko centra města Lazise. Jedná se o novou exkluzivní rezidenci zrekonstruovanou v roce 2011. Nechybí bazén, bazén pro děti ani Wifi. V nabídce různé typy apartmánů až pro 6 osob.
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
TV-SAT

Cena od: 0 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Borgo Mondragon je starý statek, jehož počátky sahají až do 14. století. V roce 2011 však byl kompletně rekonstruován jako ubytovací zařízení. Celá rezidence je položena uprostřed zeleně, olivovníků a vinic. Nabízí unikátní kombinaci klidu, historie a moderního zpracování. Zhruba 800 metrů daleko se nachází obchody, bary a restaurace, ve vzdálenosti 1,5 kilometru se pak nachází centrum města Lazise. V moderní rezidenci samozřejmě nechybí velký bazén s části pro hydromasáže, bazén pro děti, lehátka pro opalování, moderní parkoviště a v neposlední řadě ani WiFi.

Ubytování:

Bilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, k apartmánům v přízemí náleží velká terasa. Vybavení: klimatizace, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, TV se satelitem. Některé apartmány jsou dvoupatrové. Maximální obsazenost 4 osob.

Trilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, koupelna se sprchou, k apartmánům v přízemí náleží velká terasa. Vybavení: klimatizace, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, TV se satelitem. Některé apartmány jsou dvoupatrové. Maximální obsazenost 6 osob.

Cena zahrnuje:

  • pronájem apartmánu na 7 nocí
  • spotřebu elektřiny, vody, plynu
  • ložní prádlo a ručníky
  • klimatizaci
  • parkovací místo
  • dětskou postýlku pro děti do 3 let

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 80 €

Příjezd: od 16:00 do 19:00
Odjezd: do 10:00