Rezidence Colombo Caorle

Letní dovolená u moře Itálie > Caorle
10 fotografií
Rezidence Colombo Caorle
Rezidence Colombo ležící na hlavní ulici Caorle zhruba 50 metrů od pláže. Bazén s terasou na střeše domu. Klimatizace a parkování pro každý apartmán. Apartmány až pro 7 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
Plážovy servis
TV-SAT

Cena od: 8 100 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Colombo se nachází v Caorle, v části zvané Ponente, přímo u hlavní ulice Viale Santa Margherita na které se nachází většina obchodů, restaurací a barů. Ve večerních hodinách se část této ulice stává pěší zónou. Písečná pláž Ponente leží ve vzdálenosti zhruba 50 metrů. Velkou zvláštností komplexu je umístění bazénu na střeše domu, kde se dále nachází dětský bazének a terasa s lehátky pro opalování. Vyvýšená poloha terasy a bazénu umožňuje překrásný panoramatický výhled na moře a městečko. V rezidenci se dále nachází několik výtahů. Ke každému apartmánu náleží kryté parkovací místo.

Ubytování:

Monolocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem mikrovlnná trouba, pračka. Maximální obsazenost 4 osoby.

Bilocale – obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem, mikrovlnná trouba, pračka. Některé apartmány nabízí i 5. lůžko. Maximální obsazenost 4 - 5 osob.

Trilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a dalším jednolůžkovým, kuchyňka, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma jednotlivými lůžky, koupelna, terasa. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem, mikrovlnná trouba, pračka. Maximální obsazenost 7 osob.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

  • ložní prádlo, ručníky (lze dokoupit na místě)
  • dětskou postýlku (možnost dokoupit na místě za 10 €/týden)
  • kartu pro připojení na WiFi
  • místní turistický poplatek
  • autobusovou dopravu
  • cestovní pojištění

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 16:00 do 20:00
Odjezd: do 10:00

Ceník pro rok 2014