Rezidence Experia

Dovolená u jezera Itálie > Lago di Garda
14 fotografií
Rezidence Experia
Exkluzivní rezidence v areálu golfového hřiště zhruba 3 kilometry od Peschiera del Garda. Obklopeno greenem golfového hřiště. Klimatizované moderní a prostorné apartmány. V objektu nechybí bazén s lehátky a parkování. Apartmány až pro 7 osob.
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
TV-SAT

Cena od: 13 770 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Experia je ponořena do zeleně golfového areálu Paradiso del Garda vzdáleného zhruba 3 kilometry od města Peschiera del Garda. Tento exkluzivní komplex nabízí ubytování v 31 apartmánech několika typologií s kapacitou 7 osob. Každý apartmán nabízí panoramatický výhled na zelené svahy golfového hřiště. Některé apartmány jsou k dispozici s vlastní malou zahrádkou, ostatní pak s terasou. Součástí rezidence je mimo jiné venkovní bazén s lehátky pro opalování a prostorná zahrada. Samozřejmě nechybí parkoviště a připojení WiFi na recepci. Nedaleko, v rámci areálu golfového hřiště je možno navštívit wellness centrum. Během letních měsíců je také k dispozici privátní doprava do centra města Peschiera del Garda.

Ubytování:

Bilocale přízemí – 54 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou nebo vanou, zahrádka. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 4 osoby.

Bilocale mezonet – 64 m2 – 1. patro – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna se sprchou. 2. patro – podkrovní ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 4 osoby.

Trilocale – 84 m2 – přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna s vanou, zahrádka. suterén – ložnice s manželskou postelí se vstupem na terasu, pokoj se dvěma odděleným lůžky, koupelna se sprchou. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 6 osob.

Quadrilocale – 92 m2 – přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou nebo vanou, zahrádka. suterén – ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem se vstupem na terasu, pokoj se dvěma odděleným lůžky, koupelna se sprchou. Vybavení: klimatizace, lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 7 osob.

Cena zahrnuje:

  • pronájem apartmánu na 7 nocí
  • spotřebu elektřiny, vody, plynu
  • WiFi
  • klimatizaci
  • využití bazénu
  • parkovací místo

Cena nezahrnuje:

  • povinný poplatek 20 €/os. za závěrečný úklid, ručníky a ložní prádlo (neplatí pro děti do 3 let)
  • případný turistický poplatek
  • přistýlka nebo dětská postýlka se židličkou – 60 €/týden
  • cestovní pojištění

Vratná kauce: 150 €

Příjezd: od 15:00 do 18:00
Odjezd: od 8:00 do 10:00

Ceník pro rok 2013