Rezidence Gran Mado

Letní dovolená u moře Itálie > Caorle
11 fotografií
Rezidence Gran Mado
Zcela nová moderní rezidence 150 metrů od pláže v Caorle v části Spiaggia Levante. Bazén s terasou pro opalování. Moderní apartmány s klimatizací s kapacitou až 8 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
Plážovy servis
TV-SAT

Cena od: 8 100 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Gran Mado leží v centrální části Caorle v části Spiaggia Levante zhruba 150 metrů od pláže a 400 metrů od historického centra města. Jedná se o zcela novou rezidenci, jež byla uvedena do provozu v létě roku 2012. Veškeré dispozice a vybavení tak korespondují s nejnovějšími trendy. Samozřejmě nechybí bazén s terasou pro opalování či podzemní a venkovní parkoviště. Nabízí apartmány mono, bilo a trilocale s kapacitou až 7 osob. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo a plážový servis.

Ubytování:

Monolocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 4 osoby.

Bilocale – obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, balkon nebo terasa. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 5 osob.

Trilocale – obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, pokoj s patrovou postelí, koupelna, balkon nebo terasa. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 5 – 7 osob.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

  • ložní prádlo, ručníky (lze dokoupit na místě)
  • dětskou postýlku (možnost dokoupit na místě za 10 €/týden)
  • kartu pro připojení na WiFi
  • případný místní turistický poplatek
  • autobusovou dopravu
  • cestovní pojištění

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 16:00 do 20:00
Odjezd: do 10:00

Ceník pro rok 2014