Rezidence Le Due Torri

Dovolená u jezera Itálie > Lago di Garda
19 fotografií
Rezidence Le Due Torri
Zbrusu nová rezidence v Riva del Garda ideální pro rodiny s dětmi. Klidná oblast obklopena zelení. Nadstandardní služby v ceně. Nechybí bazén, fitness, tenisový kurt, sauna či parkování v objektu.
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
TV-SAT

Cena od: 12 990 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Le Due Torri se nachází v klidné, zelení protkané a prosluněné části Riva del Garda zhruba 2,5 kilometru od jezera Lago di Garda. Rezidence je obzvláště vhodná pro klienty z řad rodin s dětmi, na které bylo myšleno již při stavbě komplexu. Nechybí velký park s dětským hřištěm, prostorná zahrada, bazén (18x8) s hydromasáží, dětský bazén, fitness, tenisový kurt, sauna, ping pong, zapůjčení jízdních kol. Chvíle pohody zpříjemní i menší bar s posezením. Parkování zajištěno v rámci objektu zdarma.

Ubytování:

Bilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňka, koupelna, terasa se stolem a židlemi. Vybavení: ložní prádlo a ručníky, klimatizace, lednice, mikrovlná trouba, TV se satelitem. Maximální obsazenost 4 osoby.

Trilocale – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem s patrovou vestavbou s dvěma oddělenými lůžky, ložnice s manželskou postelí, kuchyňka, koupelna, terasa se stolem a židlemi. Vybavení: ložní prádlo a ručníky, klimatizace, lednice, mikrovlná trouba, TV se satelitem. Maximální obsazenost 6 osoby.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 17:00 do 20:00
Odjezd: do 10:00

Ceník pro rok 2014

Rezidence je v provozu po celý rok, v případě zájmu o termín mimo ceník nás neváhejte kontaktovat.