Rezidence Roberta

Letní dovolená u moře Itálie > Caorle
11 fotografií
Rezidence Roberta
Nová moderní rezidence s bazénem v Caorle v části Spiaggia Levante. Vzdálenost od pláže zhruba 150 metrů. Klimatizované moderně zařízené apartmány až pro 8 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
Plážovy servis
TV-SAT

Cena od: 8 880 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Roberta leží v centrální části Caorle v části Spiaggia Levante zhruba 150 metrů od pláže a 400 metrů od historického centra města. Jedná se o novou rezidenci z roku 2009 s bazénem a velmi moderně zařízenými klimatizovanými apartmány. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.

Ubytování:

Bilocale – obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, balkon. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 4 - 5 osob.

Trilocale – obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi lůžky, koupelna, balkon. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 7 osob.

Trilo superior – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma terasami, 2 ložnice s manželskou postelí a patrovou postelí, 2 koupelny. Vybavení: klimatizace, TV se satelitem, pračka, mikrovlnná trouba. Maximální obsazenost 8 osob.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

  • ložní prádlo, ručníky (lze dokoupit na místě)
  • dětskou postýlku (možnost dokoupit na místě za 10 €/týden)
  • kartu pro připojení na WiFi
  • případný místní turistický poplatek
  • autobusovou dopravu
  • cestovní pojištění

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 16:00 do 20:00
Odjezd: do 10:00

Ceník pro rok 2014