Rezidence Spiaggia

Dovolená u jezera Itálie > Lago di Garda
7 fotografií
Rezidence Spiaggia
Apartmánová rezidence 50 metrů od pláže a zhruba 1,5 kilometru od centra Riva del Garda. Velká zahrada s vyžitím pro děti. Možnost využití bazénu v nedalekém hotelu. Apartmány až pro 5 osob.
Parkovací místo
Bazén
TV-SAT

Cena od: 7 990 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Rezidence Spiaggia se nachází ve městě Riva del Garda pouhých 50 metrů od pláže jezera Garda a zhruba 1,5 kilometru od centra města. Součástí rezidence je rozlehlá zahrada obzvláště vhodná pro děti. Nechybí ani parkovací místo pro každý apartmán. Klientům rezidence je k dispozici bazén, půjčovna kol a vstup do wellness v nedalekém Hotelu Mirage.

Ubytování:

Monolocale – 19 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna se sprchou, balkon. Vybavení: lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 2 osoby.

Bilocale – 30 m2 – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkovým gaučem, kuchyňka, pokoj se dvěma lůžky, koupelna se sprchou, balkon. Vybavení: lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 3 osoby.

Trilocale 4 – 35 m2 – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkovým gaučem, kuchyňka, pokoj se dvěma lůžky a odděleným spacím koutem, koupelna se sprchou, balkon. Vybavení: lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 4 osoby.

Trilocale 5 – 45 m2 – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkovým gaučem, kuchyňka, pokoj se dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchou, balkon. Vybavení: lednice, TV se satelitem. Maximální obsazenost 5 osob.

Cena zahrnuje:

  • pronájem apartmánu na 7 nocí
  • spotřebu elektřiny, vody, plynu
  • závěrečný úklid (klient je povinen pouze uklidit kuchyňský kout a umýt nádobí nebo uhradit 100 €)
  • parkovací místo

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 150 €

Příjezd: od 16:00 do 19:00
Odjezd: do 9:00

Ceník pro rok 2013