Rezidence Valbella

Letní dovolená u moře Itálie > Bibione
12 fotografií
Rezidence Valbella
Moderní turistický komplex ležící 1200 metrů od moře a 700 metrů od centra Bibione. K objektu náleží 6 bazénu o různých velikostech. Apartmány vybaveny moderním nábytkem, některé také s klimatizací. Plážový servis v ceně. Možnost využití bezplatné kyvadlové dopravy na pláž. Maximální obsazenost 6 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Plážovy servis
TV-SAT
Zvířata povolena

Cena od: 0 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Pěkný apartmánový komplex s byty o různých dispozicích se nachází 1200 metrů od pláže a 700 metrů od centra města. Objekt disponuje 6 bazény o různých velikostech a tenisovými kurty za poplatek. Ke každému apartmánu vždy náleží parkovací místo. Plážový servis v ceně. Pro cestu na pláž je možno využít bezplatný autobus, který každou půlhodinu sváží klienty ze vzdálenějších míst přímo na pláž. Spaghetti party – každý týden konající se slavnost se spoustou jídla, pití, hudby, animace pro děti a spoustou dalšího. Koná se zpravidla od půlky května do půlky září každý týden a je zcela zdarma pro všechny obyvatele apartmánu.

Ubytování:

Monolocale A4 – obývací pokoj se dvěma rozkládacími dvoulůžky, kuchyňka, koupelna, terasa. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, televize, kávovar, trezor. Maximální obsazenost 4 osoby.

Monolocale A1-4 – obývací pokoj se dvěma rozkládacími dvoulůžky, kuchyňka, koupelna, terasa. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, televize, kávovar, trezor, klimatizace. Maximální obsazenost 4 osoby.

Bilocale B4 – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, televize, kávovar, trezor. Maximální obsazenost 4 osob.

Bilocale B5 – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, televize, kávovar, trezor. Maximální obsazenost 5 osob.

Trilocale C6 – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, televize, kávovar, trezor.  Maximální obsazenost 4 - 6 osob.

Cena zahrnuje:

  • pronájem apartmánu na 7 nocí
  • spotřebu elektřiny, vody, plynu
  • klimatizaci (v apartmánech, kde je k dispozici)
  • závěrečný úklid (klient je povinen pouze uklidit kuchyňský kout a umýt nádobí nebo uhradit 40/80 €)
  • plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko, 1 židlička)
  • parkovací místo
  • 24h telefonickou delegátskou službu
  • 10-denní rakouskou dálniční známku

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 17:00 do 20:00
Odjezd: do 9:00

Ceník pro rok 2013