Villaggio Marco Polo

Letní dovolená u moře Itálie > Bibione
8 fotografií
Villaggio Marco Polo
Nový apartmánový komplex složený ze 100 řadových vilek v centrální části Bibione vzdálený 650 metrů od pláže. Ke komplexu náleží velká zahrada s bazénem pro dospělé i pro děti. Každá vilka disponuje vlastní zahrádkou. Parkování, klimatizace a plážový servis v ceně. Maximální obsazenost 7 osob.
Možnost autobusové dopravy
Parkovací místo
Klimatizace
Bazén
Internet
Plážovy servis
TV-SAT

Cena od: 11 550 Kč / apt. Prohledněte si termíny a ceny

Popis:

Nový komplex řadových vilek ležící 650 metrů od moře a nedaleko centra a lázní. S pláží je komplex propojen novou pěší a cyklistickou stezkou. Jeho součástí je prostorná zahrada s bazénem pro děti i pro dospělé. Nabízí moderně a elegantně vybavené apartmány s vlastní zahrádkou s krbem. Každý apartmán disponuje klimatizací a parkovacím místem, buď krytém pergolou, nebo v podzemní garáži. V ceně je také zahrnut plážový servis. Možnost připojení na internet WiFi. Pro cestu na pláž je možno využít bezplatný autobus, který každou půlhodinu sváží klienty ze vzdálenějších míst přímo na pláž. Spaghetti party – každý týden konající se slavnost se spoustou jídla, pití, hudby, animace pro děti a spoustou dalšího. Koná se zpravidla od půlky května do půlky září každý týden a je zcela zdarma pro všechny obyvatele apartmánu.

Ubytování:

Bilocale B5 – dvoupodlažní bilocale, v přízemí obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, podloubí s krbem, zahrádka. V patře jeden pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, terasa, koupelna. Vybavení: pračka, fén, mikrovlnka, trezor, televize, klimatizace. Parkovací místo pod pergolou u vchodu. Maximální obsazenost 5 osoby.

Bilocale B1-5 – dvoupodlažní bilocale, v přízemí obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, podloubí s krbem, zahrádka. V patře jeden pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, terasa, koupelna. Vybavení: pračka, fén, mikrovlnka, trezor, televize, klimatizace. Parkovací místo v podzemní garáži. Maximální obsazenost 5 osoby.

Trilocale C7 – dvoupodlažní trilocale, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, podloubí s krbem, koupelna, zahrádka. V patře jeden pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, jeden pokoj se dvěma lůžky, terasa, koupelna. Parkovací místo pod pergolou u vchodu. Maximální obsazenost 7 osob.

Trilocale C1-7 – dvoupodlažní trilocale, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, podloubí s krbem, koupelna, zahrádka. V patře jeden pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, jeden pokoj se dvěma lůžky, terasa, koupelna. Parkovací místo pod pergolou u vchodu. Maximální obsazenost 7 osob.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce: 100 €

Příjezd: od 17:00 do 20:00
Odjezd: do 9:00

Ceník pro rok 2014